StarAmore Pırlanta, temeli 2019 yılında Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Ünsal Sözbir, Tasarımcısı Yasemin Şimşek ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Faruk Gürer’in öncülüğünde adımlar atılmıştır.
Sektöründe üst düzey yöneticilik deneyimleriyle Ünsal Sözbir, ürün geliştirme ve tasarım süreçlerinde önemli katkılarıyla Yasemin Şimşek ve yenilikçi, proaktif pazarlama fikirleri ve girişimleri ile Mehmet Faruk Gürer StarAmore’un pırlanta markası konumuna erişmesinde önemli bir rol üstlenmişlerdir.
Sağlam temellerin üstünde yapılanan StarAmore, ana sektörü olan pırlanta alanında; tasarımdan üretime, toptan satıştan perakende satışa, ithalattan ihracata kadar geniş bir alanda faaliyetlerini sürdürürken, yenilikçi vizyonuyla Türkiye’nin önde gelen pırlanta şirketlerinden biri olmaktadır. StarAmore Pırlanta’nın merkezi İstanbul’da olmakla birlikte 2019 yılından bu yana kendi markasıyla; mağazası, websitesi ve online pazar yerleri olmak üzere birçok satış kanalında faaliyetlerini sürdürmektedir. Her bütçeye ve stile hitap eden yüksek kalitede üretilmiş, gözalıcı ve eşsiz parçalarıyla StarAmore, Türk mücevherat sektöründe yeni nesil pırlanta mücevher üreticilerindendir.
Pırlanta sektörünün önemli isimleri arasında olan StarAmore Pırlanta, Ar-ge grubu içinde yer alan tasarım ekibi ile güncel trendleri takip ederek, özgün tasarımlarıyla yeni koleksiyonlar tasarlamaya devam ederken, ürün kalitesi ve uygun fiyat politikasıyla, en önemli değeri müşteri memnuniyetiyle pırlantayı herkes için erişilebilir olmayı hedeflemektedir. Dünyadaki mücevher trendlerini yakından takip ederek modayı yeni modellerine yansıtıyor ve buna yenilikçi bir duruş ekleyerek modern çizgisiyle tasarımlara ve koleksiyonlara imza atıyor. StarAmore, pırlantadaki uzmanlığı, farklı tasarımları, güvenilirliği, satış sonrası hizmetleri ile tercih edilen bir alışveriş deneyimi sunmaktadır.
StarAmore, üretimden pazarlamaya mükemmeliyetçilik anlayışı ve özgün bakış açısıyla hayata geçirdiği fikirleri sayesinde ana faaliyet alanı pırlanta sektörünü büyütmeye devam ederek, pırlanta sektöründe dünya markası kimliğiyle bütünleştirme vizyonuyla ilerlemektedir. Yönetim Kurulu Başkanlığı Ünsal Sözbir tarafından yürütülen şirket, alanında en iyi uzmanlarından oluşan kadrosuyla başarılarını arttırarak çalışmalarına devam etmektedir.
StarAmore Pırlanta olarak, üretimden başlayarak kalbinize giden bütün süreçlerde yanınızda olacağız.
Whatsapp'a Geç
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba! Staramore Pırlanta'a hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?